Zatrudnij 2% najlepszych marketerów na niepełny etat - MarketerHub.com

Współpracuj z 2%
najlepszych marketerów

W 24h nawiąż współpracę w dowolnym wymiarze godzinowym z utalentowanymi freelancerami od marketingu z odpowiednim doświadczeniem, potwierdzonym rygorystycznym procesem weryfikacji.

W ciągu 9 lat zaufało nam ponad 1200 firm

Obszary specjalizacji

Współpracuj z najbardziej

utalentowanymi marketerami w zakresie

Strategia marketingowa
Koordynacja marketingu
E-mail marketing
Creative/art director
Facebook, Instagram
TikTok, YouTube
LinkedIn, Pinterest
Influencer marketing
Grafika, Copywriting
Marketing szeptany
Google Ads, Bing Ads
Facebook, Instagram Ads
LinkedIn Ads
TikTok Ads
Amazon Ads, Allegro Ads
Pinterest Ads
Pozycjonowanie
Tworzenie stron/sklepów
UI/UX
Marketing automation
Obsługa Wordpressa

Marketer w 48h

Jak to działa?

1

Wypełnij formularz "Darmowa konsultacja"

Skontaktujemy się w 24h. Opowiedz o swoich potrzebach.

2

Przedstawimy kandydatów

Przedstawimy Ci 1-3 marketerów z doświadczeniem dopasowanym do Twoich potrzeb.

3

Konsultacje, start współpracy

Odbędziesz z marketerami 30-minutową konsultację przed decyzją o nawiązaniu współpracy.

Zalety platformy

Dlaczego MarketerHub.com?

Znalezienie rzetelnej osoby/firmy do marketingu to zwykle bardzo bolesne doświadczenie. Wiele prób, zmian, przepalonego czasu i pieniędzy. Niska bariera wejścia sprawia, że na rynku jest wysyp możliwości.
My uczyniliśmy ten proces niesłychanie prostym.
Marketerhub
Samodzielne poszukiwanie
freelancera/firmy
Zatrudnienie pracownika
Czas znalezienia marketera
do 48h 1-8 tygodni 2-12 tygodni
Zaawansowana weryfikacja umiejętności
weryfikuje ekspert z doświadczeniem 10 lat+
najczęściej weryfikacja przez osobę z mniejszym doświadczeniem niż freelancer/firma
najczęściej weryfikacja przez osobę z mniejszym doświadczeniem niż kandydat
Czas poświęcony na weryfikację kompetencji (testy, zadania praktyczne).
10h 0-120 minut 0-240 minut
Wyłącznie freelancerzy z doświadczeniem dostosowanym do Twoich potrzeb
Wskaźnik niepowodzenia
bardzo niski bardzo wysoki umiarkowany
Zmiana lub dobranie kolejnego marketera, bez dodatkowych kosztów i czasu

W ciągu 9 lat działalności zaufali nam

Dołącz do ponad 1200 naszych klientów

Sprawdzanie umiejętności

Jak wygląda proces weryfikacji?

Poprzez skrupulatny, wielogodzinny proces weryfikujemy setki freelancerów miesięcznie i wyłaniamy 2% najlepszych.
Selekcja marketerów
Krok 1

akceptowanych kandydatów

Wyłaniamy marketerów z ponad 4-letnim doświadczeniem, mających na koncie zaawansowane projekty. Analizujemy wyniki, case studies i portfolio.
Osobowość, umiejętności miękkie
Krok 2

Weryfikujemy umiejętności obsługi klienta, rozwiązywania problemów, kreatywność i cechy osobowości. Wyłaniamy specjalistów pracujących z pasją i zaangażowaniem.
Weryfikacja wiedzy
Krok 3

Ekspert z ponad 10-letnim doświadczeniem sprawdza zaawansowaną wiedzę i szczegółowo analizuje dotychczasową pracę freelancera.
Zadania praktyczne
Krok 4

Poprzez projekty testowe skrupulatnie sprawdzamy jak marketer poradzi sobie z realnymi zagadnieniami.

Referencje klientów

Poznaj opinie marek, które nam zaufały

Referencje specjalistów

Co marketerzy mówią o współpracy z MarketerHub

Wypróbuj
MarketerHub.com

bez zobowiązań

Umów darmową konsultację
Otrzymasz dostęp do profilii, cen oraz dopasujemy do Ciebie najlepszego specjalistę.
Imię i Nazwisko
Telefon
URL Twojej strony lub social media